Akcja ,,Odprowadzam Sam” w grupie Muminków.
Grupa Muminki już kolejny raz wzięła udział w kampanii ,,Odprowadzam Sam”. Tym razem była to kampania wiosenna, która trwała 0d 8 kwietnia do 29 maja 2026 roku. Każde dziecko, które w danym dniu dotarło do przedszkola ekologicznymi środkami transportu lub przyszło piesz0 dostawało naklejkę i przyklejało ją na plakacie. Dzieci