Kampania „Odprowadzam sam” grupa Puchatków
Grupa Puchatków miała przyjemność wziąć udział w wiosennej edycji kampanii ” Odprowadzam sam” . Kampania ” Odprowadzam sam” to inicjatywa w ramach której najmłodsi zdobywają nagrody za codzienne, ekologiczne podróżowanie do placówki edukacyjnej ( przedszkola). Akcja ta promuje zdrowy tryb ruchu, samodzielność a także odciąża okolice placówek edukacyjnych z ruchu