Maj w grupie Puchatków
Miesiąc maj w grupie Puchatków był miesiącem obfitującym w działania związane z Dniem Rodziny. Przez cały miesiąc przedszkolaki skrupulatnie przygotowywały się do występu przed najbliższymi, Występ z okazji Dnia Rodziny odbył się 20 maja, dzieci zaprezentowały się przed rodzicami w repertuarze wokalno- tanecznym oraz obdarowały rodziców pięknymi, samodzielnie wykonanymi prezentami. To był piękny i bardzo wzruszający dzień zarówno dla przedszkolaków jak i ich najbliższych. W maju także dzieci zasadziły wcześniej wychodowane rośliny do warzywniaka przedszkolnego, gdzie będą miały okazję je codziennie doglądać i pielęgnować a także patrzeć jak wzrastają. Takie działania mają na celu nauczyć dzieci poczucia sprawczości i odpowiedzialności za powierzone im zadanie.