Czerwiec w grupie Puchatków Wycieczka do Filharmonii
Z okazji Dnia Dziecka grupa Puchatków miała ogromną przyjemność odwiedzić Filharmonię Bałtycką w Gdańsku i wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Dzieci miały przyjemność wysłuchać specjalnego koncertu edukacyjnego , podczas którego poznały bajkę o najsympatyczniejszym byczku świata- Fernando . Wszystko to odbyło się przy dźwiękach wspaniałej muzyki z opery Carmen Georges’a Bizeta – pełnej hiszpańskiego ognia, rytmicznego tupania a także radosnego klaskania. Scena zamieniła się w kolorową korridę, gdzie gorącą atmosferę rozkręciły energiczne tancerki. To była prawdziwa fiesta dla wszystkich zmysłów. Dzieci były zachwycone i podekscytowane zarówno uczestnictwem w wydarzeniu artystycznym jak i wymarzoną przez nie jazdą prawdziwym wycieczkowym autokarem. Wspomnienia tego Dnia Dziecka zostaną z dziećmi na pewno na bardzo długo.