Kwiecień w grupie Puchatków
Kwiecień w grupie Puchatków był miesiącem obfitującym w ciekawe zajęcia i inicjatywy. 22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi z tej okazji dzieci przygotowały piosenki i wiersze o tematyce ekologicznej , które zaprezentowały przed pozostałymi dziećmi z przedszkola.
W kwietniu odbyły się także ciekawe warsztaty pt. ” Las w słoiku” podczas których przedszkolaki miały okazję zasadzić roślinki i ozdobić wg własnego pomysłu a następnie obserwować jak rosną. Pod koniec kwietnia ruszył0 także głosowanie w ramach Dziecięcego Budżetu Obywatelskiego. Każde z dzieci otrzymało swój własny głos który mogło oddać na dowolnie wybraną przez siebie inicjatywę.