Dziecięcy Budżet Obywatelski – podsumowanie
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Rodziców udało się uzbierać kwotę, która w połączeniu ze środkami od Rady Dzielnicy dała możliwość realizacji zwycięskiego projektu „Drewniana altanka” wraz z namiotami do zabawy i relaksu – projekt 1.

Dzięki przeprowadzeniu pierwszego Dziecięcego Budżetu Obywatelskiego każde dziecko – przy wsparciu rodziców i nauczycieli – wie już, że warto zaproponować zmianę i mieć realny wpływ na to, jak wygląda przestrzeń naszego przedszkola. Planowanie i branie odpowiedzialności za najbliższe otoczenie, poczucie sprawstwa – każdy pomysł jest ważny i możliwość, że uda się go zrealizować to wszystko sprawia, że dzieci mają wyjątkową i praktyczną lekcję samorządności.
Serdecznie dziękujemy Radzie Dzielnicy oraz Radzie Rodziców
za przekazane środki i wsparcie przy realizacji przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że inicjatywa Dziecięcego Budżetu Obywatelskiego wpisze się na stałe w harmonogram działalności przedszkola i będą jego kolejne edycje, a pula dofinansowania z Rady Dzielnicy będzie stopniowo wzrastała 😊